iDrift AS RSS Sidekart

Kontaktinformasjon

Husneshallen

Dagleg leiar: Agust Magnusson

Tlf: 53 46 19 35 / 53 46 19 37
Fax: 53 46 19 36

E-post: agust.magnusson@kvinnherad.kommune.no
Heimeside: http://www.kvinnherad.kommune.no/husneshallen

 

KHK sitt styre

Leiar: Merete Lillesand   

Tlf: 942 88 606, E-post: merete@kvinnheringen.no

 

Ungdomsansvarleg: Anita Borgen Vågen

Tlf. 958 49 998, e-post: anitabv@knett.no

 

Økonomi: Dagfinn Gjerde

Tlf: 958 48 230, e-post: husnes@rema.no

 

Arrangement: Kari Røstbø

Tlf: 908 69 127, e-post: kari@knett.no

 

Arrangement: Lilja Jonsdottir

Tlf. 907 76 835, e-post lijo@berg-hansen.no


Sponsoransvar: Anna Prestnes

Tlf: 951 69 150, e-post: anna.prestnes@hmr.no

 

Sekretariat / dommarar / teknisk: Sigmund Askeland  

Tlf: 908 57 863, e-post: Sigmund.Askeland@kvaerner.com

 

Damelag representant: Monika Haugland

Tlf  47 84 40 74, e-post: monika.haugland@kvinnherad.kommune.no

 
Skrivar: Agust Magnusson

Tlf: 53 46 19 35 / 53 46 19 37      

E-post: agust.magnusson@kvinnherad.kommune.no

 

 

Trenarar / lagleiarar:

Sjå under det aktuelle laget. 

 

Kiosk: 

Veronika Thorkildsen, 900 76 543, veronica.thorsen@kvinnherad.kommune.no

Randi Pedersen, 452 88 088, randi.pedersen@kvinnherad.kommune.no
 

Heimeside: Anna Prestnes

Tlf: 951 69 150, e-post: anna.prestnes@hmr.no
 
 
 
  Tilbake

 

Siste nyhende

03.04.2017
Ferieklubb i sommarferien 2017
Kvinnherad handballklubb vil i år arrangere ferieklubb i sommarferien.
14.02.2017
Handballskule i vinterferien 2017
KHK arrangerer handballskule i vinterferien. Handballskulen er eit tilbod til alle gutar og jenter, enten dei er medlem av handballklubben eller ikkje. Påmelding!
22.11.2016
Arbeidsmøte om barnefattigdomsprosjekt
Kvinnherad Handballklubb er med i Kvinnherad Kommune sitt prosjekt om barnefattigdom. Tysdag kveld var lagleiarar og trenarar samla til møte om korleis KHK skal møte desse utfordringane. 
25.08.2016
Treningstider 2016
19.06.2016
Påmelding til Ferieklubb 2016
Kvinnherad handballklubb vil i år arrangera ferieklubb.
Hovudsponsorar
SKL
Sparebank1 SR-Bank
Kontakt oss

Adresse:

Kvinnherad Handballklubb

Postboks 296

5480 Husnes



Telefon: 942 88 606 (leiar Merete Lillesand)

Sjå også under Kontakt oss