iDrift AS RSS Sidekart

Styret

Sesong 2018 / 2019

Leiar: Janniche Haugland, tlf. 941 81 752, e-post: janniche86@gmail.com

 
 

Sportsleg ansvarleg / ungdomsleiar: Marte Børve,  tlf. 926 18 575, e-post: martelieborve@gmail.com

 

Trenings- og ressurskontakt: Cecilie Bjørke, tlf: 952 21 168, e-post: ceciliebj@gmail.com

 

Økonomiansvarlig: Dagfinn Gjerde, tlf: 958 48 230, e-post: husnes@rema.no

 

Sekretær: Daniel Haugland, tlf. 482 24 895, e-post danielhaugland@outlook.com

 

Sponsoransvarlig: Kristian Jansen, tlf. 952 66 232, e-post: kristianjansenmann@gmail.com 

 

Sekretariatansvarleg: Kenneth Ingvardsen, tlf. 934 11 432, e-post: kenneth@kvinnherad-energi.no

 

Donmaransvarleg: Jacob Sandvik Gaasdal, tlf. 476 38 747, e-post: jacob.gaasdal@gmail.com


Styremedlem: Anita Røen, tlf. 416 05 783, e-post anita.roen@knett.no

 

Styremedlem / prosjektansvarleg: Merete Lillesand, tlf: 942 88 606, e-post: merete@kvinnheringen.no

 
 

Sesong 2017 / 2018

Leiar: Merete Lillesand, tlf: 942 88 606, e-post: merete@kvinnheringen.no


 

Sekretær: Ágúst Magnússon, tlf. 902 83 243, e-post: agust.magnusson@kvinnherad.kommune.no

 

Sportsleg ansvar: Marte L. Børve, tlf. 926 18 575, e-post: martelieborve@gmail.com


Treningskontakt / arrangement: Cecilie Bjørke, tlf: 952 21 168, e-post: ceciliebj@gmail.no


Materialforvaltar: Anita Borgen Vågen, tlf 958 49 998, e-post: anitavaag@hotmail.com


Økonomi: Dagfinn Gjerde, tlf: 958 48 230, e-post: husnes@rema.no

 

Sponsoransvarleg: Anna Prestnes, tlf: 951 69 150, e-post: anna.prestnes@hmr.no

 

Sponsoransvarleg: Kristian Jansen, tlf. 952 66 232, e-post: kristianjansenmann@gmail.com 

  

Tekniskansvarleg: Sigmund Askeland, tlf. 908 57 863, e-post: sigmund.askeland@kvaerner.com

 

Prosjektansvarleg: Monika Haugland, tlf  478 44 074, e-post: monika.haugland@kvinnherad.kommune.no

 

Dommerkontakt: Jacob Gaasdal, tlf. 476 38 747, e-post: jacob.gaasdal@gmail.com

 
 


 

Arrangmentsgruppe

Anita Borgen Vågen - materialforvaltar, tlf. 958 49 998, e-post: anitavaag@hotmail.com

Lilja Jonsdottir - arr./lotteri, tlf. 90 77 68 35, e-post liljajon@gmail.com

Cecilie Bjørke - arr./hall, treningskontakt, tlf. 952 21 168, e-post: ceciliebj@gmail.com

Kenneth Ingvaldsen - sekretariat, tlf. 934 11 432, e-post: kenneth@kvinnherad-energi.no

Heidi Gertz - kiosk, tlf. 906 48 599, e-post: vindelthrap@hotmail.com

Beathe Høydal - kiosk, tlf. 986 55 751, e-post: beathe.hoydal@knett.no

 
 

Sekretariat / dommarar

Kenneth Ingvaldsen - sekretariat, tlf. 934 11 432, e-post: kenneth@kvinnherad-energi.no

Jacob Gaasdal - dommer, tlf. 476 38 747, e-post: jacob.gaasdal@gmail.com

Kim Gundersen - reserve dommer, tlf. 915 74 103, e-post: crus@frisurf.no



Regnskap: Jannicke Kleveland, tlf. 901 08 981, e-post: jannicke_kleveland@hotmail.com



Trenarar / lagleiarar: Sjå under det aktuelle laget.


 

Heimeside: Jan Ove Prestnes, tlf. 957 68 166, e-post: janove@idrift.no

 
 
 
  Tilbake

 

Siste nyhende

14.09.2018
Seriestart søndag 16. sept. Husneshallen
Handballensdag og kamp KHK - Eidsvåg.
24.04.2018
Påmelding til ferieklubben er åpen
Kvinnherad handballklubb også i år vil arrangere ferieklubb for 2.-5. trinn (7-10 år), i vekene 26, 32 og 33.
15.01.2018
Rema 1000 Handballskule i vinterferien
I vinterferien vert det handballskule for jenter og gutar frå 6 til 11 år.26.-27.-28. februar, kl. 9-15.
15.01.2018
Gratis handballskule på Husnes og Halsnøy
Oppstart januar 2017.
21.11.2017
Foreina får gåve frå SpareBank 1-stiftinga
I går kom SpareBank 1-stiftinga Kvinnherad på overraskande besøk til KHK Foreina.
Hovudsponsorar
SKL
Sparebank1 SR-Bank
Kontakt oss

Adresse:

Kvinnherad Handballklubb

Postboks 296

5480 Husnes





Telefon: 941 81 752 (leiar Janniche Haugland)



Sjå også under Kontakt oss